Przestrzeń mieszkalna na świeżym powietrzu to idealne miejsce na relaks i zabawę na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną. W większości przypadków przestrzeń zewnętrzna jest ograniczona tylko do jednego pomieszczenia. Jeśli więc masz mały ogródek lub taras, dość trudno jest go odpowiednio udekorować, aby czuć się komfortowo w swoim otoczeniu. Poniżej znajdziesz przykładowe meble technorattanowe, które pomogą Ci stworzyć piękną przestrzeń życiową na świeżym powietrzu.

CANVAS narożnik technorattan z pufami Dolphin Grey

CANVAS narożnik technorattan z pufami Dolphin Grey

Narożnik technorattanowy CANVAS z pufami Dolphin Grey przeznaczony jest głównie na balkony, tarasy i do ogrodów. Najważniejszą zaletą prezentowanego zestawu jest jego funkcjonalność - może być wykorzystywany na różne sposoby - zarówno razem jako podstawowy zestaw narożny, jak i osobno, bez stolika. CANVAS Corner Sofa With Pouffes Dolphin Grey składa się z pięciu elementów: dwóch dwuosobowych sof z poduszkami, blatu wykonanego ze szkła hartowanego oraz dwóch bezramiennych foteli z oparciami, które są wymienne dzięki temu, że ich wysokość jest taka sama. Jedna z sof posiada oparcia dla obu użytkowników, druga tylko dla jednego, ale są one również zaprojektowane tak, aby były oddzielne, ponieważ ich wysokości są celowo wyrównane.

Więcej informacji

Narożnik ciemnoszary z technorattanu Nilamito V Anthracite & Blue Grey

 Narożnik ciemnoszary z technorattanu Nilamito V Anthracite & Blue Grey

Ciemnoszara sofa narożna Nilamito V będzie doskonale wyglądać w nowoczesnym wnętrzu. Będzie szczególnie dobrym wyborem na miejski taras lub patio. Meble tego typu sprawdzą się również w restauracjach, barach czy klubach - dzięki możliwości prezentacji modułów znajdą szerokie zastosowanie. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości i trwałych materiałów, sofy te mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz - deszczowe dni nie są wymówką! Sofy narożne NILAMITO V zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności; możesz je dowolnie zaaranżować w zależności od aktualnych potrzeb i dostępnej przestrzeni. Wszystkie cztery typy (2x narożnik, 1x środek i pufa) są dostarczane jako jeden modułowy zestaw, który łączy w sobie dwa różne typy: 2x narożniki lub 1+1 + pufa, które można przekształcić w różne części w zależności od pożądanej konfiguracji (wygodna sofa 2-osobowa)

Więcej informacji

Brązowy komplet mebli tarasowych z technorattanu Nilamito V Double Brown & Beige

Brązowy komplet mebli tarasowych z technorattanu Nilamito V Double Brown & Beige

Meble modułowe Nilamito V podwójne brązowe jasne technorattanowe dla 4 osób to doskonały wybór do eleganckich miejsc, takich jak restauracje czy hotele. Posiada możliwość zmiany układu brył, co świetnie sprawdzi się w cocktail barze, gdzie goście będą mogli swobodnie przestawiać i aranżować je według swoich potrzeb. Tego typu meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które z łatwością dopasują się do luksusowych wnętrz! Poduszki siedziskowe mają tutaj grubość 12cm, dzięki czemu są wystarczająco wygodne nawet przy wielogodzinnym siedzeniu na nich. Wewnątrz poduszek znajduje się gęste wypełnienie piankowe (które pozostaje elastyczne). Oznacza to, że poduszki te wytrzymają dłużej niż większość poduszek oferowanych przez inne marki.

Więcej informacji

Duży brązowy narożnik premium do ogrodu Malaga Dining

Duży brązowy narożnik premium do ogrodu Malaga Dining

Brązowy narożnik ogrodowy to idealny mebel dla sześcioosobowej rodziny. Dzięki pięciu siedziskom i fotelowi, ten elegancki zestaw zapewnia wystarczającą ilość miejsca do siedzenia nawet dla 6 osób. Wykonana z wysokiej jakości materiałów sofa narożna o modnym designie zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę. Ma klasyczne kolory, które dobrze komponują się z zielonymi roślinami lub zielenią w Twoim ogrodzie, od poduszek aż po plecione detale na górze! Ten mebel jest również częścią naszej kolekcji mebli technorattanowych, w skład której wchodzą różne inne elementy, takie jak duże sofy o wymiarach 269 cm x 205 cm, stoły obiadowe o wymiarach 140x80 cm i wygodne fotele (wraz z podłokietnikami).

Więcej informacji